ZWROT

Od dnia otrzymania towaru masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży i zwrot zakupionego towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Jeżeli zdecydowałeś się na odstąpienie od umowy i zwrot wyślij nam email lub wiadomośc na facebooku z informacja, że chcesz odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony towar.

Dołącz do wiadomości formularz zwrotu dostępny poniżej. Nie musisz używać tego formularza, ale w ten sposób będzie nam łatwiej, a Tobie wygodniej. Prześlij towar pod wskazany adres.

W ciągu 14 dni, od momentu otrzymania oświadzczenia o odstąpieniu od Umowy i otrzymania przesyłki, zwrócimy pieniądze na podane konto.

Prosimy o dołączenie paragonu.

FORMULARZ ZWROTU

WYMIANA

Od dnia otrzymania towaru masz 14 dni na wymianę zakupionego towaru.

Jeśli z dowolnej przyczyny chcesz wymienić zakupiony produkt  produkt na produkt o takiej samej wartości, poinformuj nas o tym (w mailu lub wiadomości na facebooku), na co ma zostać zamieniony. Następnie odeslij towar na wskazany adres.

W przypadku wymiany Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania Produktu.

REKLAMACJA

Jeśli w otrzymanym produkcie stwierdzisz wadę, masz 2 lata od dnia zakupu na złożenie reklamacji z tytułu rękojmi, a w niej żądanie naprawy towaru, obniżenia ceny, wymiany towaru lub odstępując od Umowy zwrotu pieniędzy (aby jednak odstąpić od Umowy i żadać zwrotu pieniędzy nie może to być Twoja pierwsza reklamacja produktu, a wada produktu musi być istotna).

Reklamowany towar odsyłasz pod wskazany adres, wybierając najtańszy sposób przesyłki dostępny w naszym Sklepie.

W ciągu 14 dni rozpatrzymy Twoją reklamację.

W przypadku uznania reklamacji koszty odesłania podlegają zwrotowi w wysokości ceny najtańszej dostępnej w sklepie opcji dostawy.

FORMULARZ REKLAMACJI

Wszystkie zwroty, wymiany i reklamacje możecie wysyłać na adres:

O Matko! Magdalena jastrzębska

Kwiatkowskiego 2/10

37-400 Nisko